امکانات جدید وبسایت کاردرمانی

در جهت تسهیل ارائه اطلاعات به همه افرادی که به نحوی با حرفه مقدس کاردرمانی در ارتباط هستند، امروز یک سرویس جدید برای بازدیدکنندگان وبسایت کاردرمانی ارائه شد. امکان خرید مقالات و مطالبی که اطلاعات مفید درباره حوزه های مختلف کاردرمانی در اختیار دانشجویان، متخصصین، والدین و… قرار میدهد. در اولین گام کتابی که توسط اینجانب و سرکار خانم گرایلی از زبان انگلیسی به فارسی برگردان شده در اختیار علاقمندان فرار میگیرد. این کتاب ترجمه کتابی با عنوان کتاب پرسش “اختلال پردازش حسی” اثر خانم تارا دیلانی است که سعی شده تا حد امکان ساده نویسی و قابل فهم برای خوانندگان فارسی زبان بشود. اما چند نکته

۱-این ترجمه توسط دو کاردرمان انجام گرفته و بصورت حرفه ای ویراستاری نشده، از این رو ممکن است در جاهایی از متن، جملات سنگین باشند یا ایرادهای نگارشی وجود داشته باشند که خوشحال میشویم آنها را به ما گوشزد کنید.

۲- با خرید کتاب از ما حمایت میکنید و ما را برای انجام کارهای بزرگ تر و بهتر تشویق میکنید.

۳- از شما ممنون هستیم که پس از خرید کتاب و پسندیدن آن، دیگران را نیز تشویق به خرید آن میکنید و فایل خود را در اختیار دیگران قرار نمیدهید.

۴- کتاب بصورت اینترنتی دانلود میشود و پی دی اف آن در اختیار شما قرار میگیرد. از اینرو قیمت خرید این کتاب تنها ۸۰۰۰ تومان تعیین شده است.

خبرها و ایده های جدیدی در راه هستند

با تشکر و احترام

نظام الدینی

 

میثم نظام الدینی

مدیر سایت/ کارشناس ارشد کاردرمانی

More Posts

درباره میثم نظام الدینی

مدیر سایت/ کارشناس ارشد کاردرمانی
این نوشته در عمومی ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 پاسخ به امکانات جدید وبسایت کاردرمانی

  1. farid می‌گوید:

    سلام کتابی رو که توضیح دادید (اختلال پردازش حسی) رو از کجا باید دانلود کنیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>